| | |

Švenčių belaukiant…

“Mylėk gyvenimą, koks jis yra […]. Mylėk jį, net jeigu neduoda tau tai, ką galėtų, mylėk jį, net jeigu nėra toks, kokio norėtum. Mylėk jį kaskart, kai gimsti ir kaskart, kai esi prie mirties slenksčio. Tačiau niekada  nemylėk be meilės. Niekada negyvenk be gyvenimo.” – Motina Teresė

Sveikinu visus LPLD narius ir kiekvieną atskirai su artėjančiomis šv. Kalėdomis. Švęskime jas su meile, apie kurią kalbėjo Motina Teresė, pamiršę ligas, brangius vaistus, savo negalią. Kūčios, Kalėdos labiau už kitas šventes, nori – nenori, mus sugrąžina prisiminimais į  vaikystę, pusiau pamirštas pasakas, neišbrendamas pusnis, rogutes ir roges, tempiamas arkliuko ypatingoje žiemos tyloje, tik girgždant saulėje spindinčiam sniegui…  Linksmų švenčių, gerų metų, sveikatos ir tikrų draugų aplink Jus. Teišsipildys visi Jūsų troškimai ir lūkesčiai!

Draugijai noriu palinkėti naujų, o gal senų tik dar neatrastų, iniciatyvių ir veiklių žmonių, atgimstančių draugijos skyrių Palangoje, Klaipėdoje, Pakruojyje, Kaišiadoryse ir naujų skyrių kituose Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

O belaukiant švenčių, kviečiu Jus dalintis savo mintimis apie šventes ir šventimą…

Su meile, Angelė Gurklytė – Razmienė, LPLD pirmininkės pavaduotoja

P.S. Atviruko autorius – menininkas Zinas Kazėnas iš Vilniaus Parkinsono draugijos. Septintąjį–aštuntąjį praėjusio amžiaus dešimtmetį jo atvirukai buvo labiausiai mėgstami ir gražiausi lietuviški. Gal pas kažką yra išlikusių šio menininko kurtų atvirukų?