|

Pranešimas!

A.Radziunas Į sergančiuosius Parkinsono liga  kreipiasi LSMU ligoninės Kauno klinikos Neurochirurgijos klinikos Funkcinės neurochirurgijos sektoriaus vadovas, gydytojas neurochirurgas Andrius Radžiūnas.
Pradedamas tyrimas, į kurį kviečiami sergantieji Parkinsono liga nuo 18 iki 75 metų amžiaus.
Svarbu, kad žmogus nesirgtų skydliaukės ligomis, neturėtų širdies nepakankamumo. Taip pat turi būti atsakas į L-dopa preparatus (t.y. išgėrus vaistus nuo parkinsono, turi pagerėti judėjimas ar atsirasti diskinezijos).
Šio tyrimo metu (1 apsilankymas) bus atliekamas neuropsichologinis ištyrimas, kurio trukmė apie 1 valanda laiko. Taip pat gyd. A. Radžiūnas duos užpildyti klausimynus susijusius su nuotaika, Parkinsono ligos simptomais. Bus paimtas kraujas iš venos – tiriami hormonai, genetinė medžiaga. Genetinė medžiaga bus kaupiama ir siunčiama tyrimams į užsienį, po keletos metų. Jei bus nustatytas genetinis ligos pobūdis ligonis bus asmeniškai informuotas.
Susitikimo metu gyd. A. Radžiūnas papildomai suteiks informaciją apie chirurginio gydymo galimybes bei jo naudą konkrečiam pacientui, jei jam šio gydymo prireiktų ateityje.
Registracija telefonu 8 699 43928. Atvykimui bus siūlomas laikas trečiadieniais arba ketvirtadieniais nuo 9 iki 15 val. Registruotis tyrimui galima iki sausio pabaigos.

kk-horizontalus-spalvotas-lietuviskas