„Šiemet buvau geras“

Šiandien dienraščio 15min Kalėdų projekto „Šiemet buvau geras“ Advento kalendoriuje atverta mūsų oganizacija.
Nežinome kas pasiūlė mus šiam proektui, kas rašė apie mūsų nuveiktus darbus. Bet dėkojame visiems, kas juos pastebėjo.
Dėkojame projekto organizatoriams, kad įvertino.
Ir tariame didelį AČIŪ mūsų mažai komandai.
Draugija gyvuoja jau virš 20 metų. Netenkame buvusios labai aktyvios vyresniosios Draugijos kartos. Bet po truputį iniciatyvą perima dabartiniai keturiasdešimtmečiai-penkiasdešimtmečiai. Nors jų vos keli, džiaugiamės, kad jų pastangos buvo įvertintos. Jų dėka Draugijos veikla peržengė ir socialinio tinklo Facebook slenkstį. Čia žmonės kviečiami ne tik sekti naujienas, bet ir bendrauti grupėse.
Siekiama padėti Parkinsono liga sergantiems žmonėms, atsakyti į jiems ir jų artimiesiems rūpimus klausimus, teikti informaciją apie pasaulyje vykstančius tyrimus ir pasiekimus. Visi su viltimi laukiame, kada liga bus gydoma!
Stengiamės suvienyti sergančiuosius Parkinsono liga, skatinti juos bendrauti. Kartu norime padėkoti ir aktyviai veikiančioms draugijoms: Kauno apskrities Parkinsono draugijai, Šiaulių Parkinsono draugijai, Telšių Parkinsono draugijai, Panevėžio skyriui.
Dar vienas Draugijos tikslas – šviesti visuomenę apie Parkinsono ligą ir sergančiųjų problemas, sumažinti sergančiųjų atskirtį.
Deja, ne visada kelių žmonių jėgoms įveikti visas kliūtis ir slenksčius bei nuveikti viską, ką norėtųsi. Bet mus lydi angelai.
Tariame mūsų nuoširdų AČIŪ mus konsultuoantiems ir į kylančius klausimus padedantiems atsakyti gydytojams, savanoriams, kurie vis užsuka mums pagelbėti.
Šiuo metu kartu su mumis dar vienas gerų darbų angelas ir neužilgo pradžiuginsime jus atnaujintu Lietuvos Parkinsono ligos draugijos tinklalapiu.